ıllılı.ıl.lı..|| Thalia Fan Club || ..ıl.lı.ıllılı Thalia ☆ Primera Fila
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ıllılı.ıl.lı..|| Thalia Fan Club || ..ıl.lı.ıllılı Thalia ☆ Primera Fila

Thalia Fanlarinin Bulusma Noktasi ~ Thalia ☆ Primera Fila

AnasayfaAnasayfa  Kayıt OlKayıt Ol  Latest imagesLatest images  GaleriGaleri  AramaArama  Giriş yapGiriş yap  

thalıa yı tanımıyorum..

3 posters
YazarMesaj
thalıa*selin
Moderatör

Moderatör
thalıa*selin

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 18/07/08
Cinsiyet Cinsiyet : Kadın Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 21
Yaş Yaş : 30
Nerden Nerden : thalinistandan:D
Kişisel İleti Kişisel İleti : thaliayı çok seviyorum canım benim grup hepsiyide bir o kadar seviyorum..
Ruh Hali Ruh Hali : thalıa yı tanımıyorum.. Cadi10
Tuttuğu Takım Tuttuğu Takım : thalıa yı tanımıyorum.. F_bahc10

thalıa yı tanımıyorum.. Empty
MesajKonu: thalıa yı tanımıyorum..   thalıa yı tanımıyorum.. Icon_minitimePtsi Tem. 21, 2008 7:03 am

THALIA'YI TANIMIYORUM!
thalıa yı tanımıyorum.. Thalia-yi-tanimiyorum_o
Resmi büyütmek için tıklayın

Dün Gecce Kenan Erçetingöz'le Yüz Yüze Programına Katılan Gülben Ergen Thalıa'yı Taklit Ediyor İddialarına Net Yanıt Verdi: 'Thalıa'yı Tanımıyorum'
DÜN GECCE KENAN ERÇETİNGÖZ'LE YÜZ YÜZE PROGRAMINA KATILAN Gülben Ergen THALIA'YI TAKLİT EDİYOR İDDİALARINA NET YANIT VERDİ: 'THALIA'YI TANIMIYORUM'
Yüz Yüze'de ilk konu Gülben Ergen'in konserlerinde ve katıldığı şovlarda sahneye girerken yaptığı şovlardı. Ergen, sanatçının sadece şarkı söylemesinin artık yeterli olmadığını şovlarla izleyicinin ilgisini çekmek gerektiğini söyledi. Yaptığı şovların seyirciye ve şarkılarına saygısından kaynaklandığını söyleyen Ergen, yaptığı güzel şeylerin basında gerektiği kadar yer almaması dolayısıyla konserlerinin DVD'sini çıkardığını ve çıkarmaya devam edeceğini söyledi.

Thalia'nın konserinde giydiği kostümün, kendi konserinde giydiği kostümle benzerlik göstermesinin hatırlatılması üzerine Ergen, klip ve konserler için moda dergilerinden kıyafet baktıklarını ve Thalia'yı hiç tanımadığını söyledi.
Kylie Minogue, Madonna ve Jennifer Lopez'den esinlendiğini kabul eden Ergen, sürekli çizme giymesinin sebebini ayak bileklerinin kalın olmasına bağladı. 'Operasyon yaptırmak istedim ama yapılamadığını öğrendim' dedi.
YaZYaGmUrU
Admin

Admin
YaZYaGmUrU

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 09/06/08
Cinsiyet Cinsiyet : Kadın Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 359
Yaş Yaş : 39
Nerden Nerden : Kayıp Şehir
Ruh Hali Ruh Hali : thalıa yı tanımıyorum.. Cadi10

MesajKonu: Geri: thalıa yı tanımıyorum..   thalıa yı tanımıyorum.. Icon_minitimePtsi Tem. 21, 2008 7:32 am

Bencede takLit Ediyor. Hem ThaLia'yı Tanımayan mı Var =)
https://thalia.yetkin-forum.com
Thalia_Amor
Yeni Üye
Yeni Üye
Thalia_Amor

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 17/11/09
Cinsiyet Cinsiyet : Erkek Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 45
Yaş Yaş : 38
Nerden Nerden : istanbul
Ruh Hali Ruh Hali : thalıa yı tanımıyorum.. Cilgin10

MesajKonu: Geri: thalıa yı tanımıyorum..   thalıa yı tanımıyorum.. Icon_minitimeCuma Kas. 20, 2009 5:05 am

Önce taklit et sonra tanımıyorum de ne saçma basbayağı tanıyorsun gülben capkin

thalıa yı tanımıyorum..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-