ıllılı.ıl.lı..|| Thalia Fan Club || ..ıl.lı.ıllılı Thalia ☆ Primera Fila
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ıllılı.ıl.lı..|| Thalia Fan Club || ..ıl.lı.ıllılı Thalia ☆ Primera Fila

Thalia Fanlarinin Bulusma Noktasi ~ Thalia ☆ Primera Fila

AnasayfaAnasayfa  Kayıt OlKayıt Ol  Latest imagesLatest images  GaleriGaleri  AramaArama  Giriş yapGiriş yap  

Thalia Hola Dergisi Röportajı (Türkçe Çeviri)

YazarMesaj
YaZYaGmUrU
Admin

Admin
YaZYaGmUrU

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 09/06/08
Cinsiyet Cinsiyet : Kadın Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 359
Yaş Yaş : 39
Nerden Nerden : Kayıp Şehir
Ruh Hali Ruh Hali : Thalia Hola Dergisi Röportajı (Türkçe Çeviri) Cadi10
Tuttuğu Takım Tuttuğu Takım : Thalia Hola Dergisi Röportajı (Türkçe Çeviri) F_bahc10

Thalia Hola Dergisi Röportajı (Türkçe Çeviri) Empty
MesajKonu: Thalia Hola Dergisi Röportajı (Türkçe Çeviri)   Thalia Hola Dergisi Röportajı (Türkçe Çeviri) Icon_minitimePtsi Tem. 21, 2008 9:06 am

Hola: Tebrikler Thalia anne oluyorsun. : )

Thalia: Hayal edin, bogazimda bir dugum vardi sanki, gozlerim yaslarla oldu son derece mutlu bir andi.

Hola: Neler hissediyorsun?

Thalia: Simdi kendimi gercek bir kadin gibi hissediyorum. Su anki vucudum diger gorunuslerimden daha iyi [gulerek]. Hayatimda aldigim en buyuk, en guzel, en kutsal hediye bu. Etrafindaki insanlardan duyuyorsun bir bebek beklediklerini aam O'nlarin duygularini yasayana kadar iyi anlamiyorsun. Bu duygu analatilamaz.

Hola: Sana rahatsizlik veriyor mu?

Thalia: Ilk gunler cok korkunctu koltuktan kalkamiyordum bile. Simdi bunun cok ciddi bir durum oldugunun farkina vardim ve elimden geldigi kadariyla saglikli beslenmeye calisiyorum. Ve su anda 6. ayin icindeyim, simdi alistim cok rahatsiz edici gelmiyor.

Hola: Bizlere nezaman bir bebegin olacagini ogrendigini soyler misin?

Thalia: Her bayandada oldugu gibi ilk once agri ve sizilarla basladi. Annem bana bir parfum hediye etmisti [ De Clive Christian Number One Queen Isabel icin hazirlanmis ozel bir parfum]. Ardindan bu parfumu hergun surmeye basladim. Sonra Tommy ile New York'a geri donerken kendimi rahatsiz hissettim. Eve gittik , bir kac gun sonra Tommy beni doktora goturdu ve orda hamile oldugumun haberini verdi.

Hola: Yuzunuzu hayal edebiliyorum.

Thalia: Tommy herseyde oldugu gibi bundada agladi cok duygusaldi. Ikimizde oturup Allah'a bu guzel hediye icin dua ettik. Ardindan bir restoranta gittik sakin olabilmek icin. Ama ogun sadece kotu giden birsey vardi oda benim kocama bu haberi surpsizle soyleyememdi.

Hola: Hamile kalmak istediginde ama olmadiginda hic endiselendinmi?

Thalia: Hayir, kafamda olan sadece bu degilde... aslinda evet endiselendim, cunku ben sigara icmeyen, surekli spor yapan, yoga yapan, surekli su icen bir bayanim.

Hola: Cocugunuzun cinsiyetini biliyor musunuz?

Thalia: Evet, ve bu kesinlikle benim Allah'tan istedigim seydi. Bir kiz! Zaten bunu ogrenmeden oncede Tommy herzaman O'nunla bir kiz cocuguymus gibi konusuyordu.

Hola: Ozaman bu kesinlikle mutluluklarla dolu bir duygu mu?

Thalia: Evet. Bu maskelerle sahte seyelrle olmayan masum bir mutluluk.

Hola: Tommy'den sonra ilk kim ogrendi bu haberi?

Thalia: Annem! O Meksika'daki evindeydi O'nu aradim O'nu aradaigimda benim cocukluk resimlerime bakiyormus ve bana dedi ki; ' Kivrisik saclarinla cok guzeldin ' dedi, bende O'na ' O zaman hazir ol bir bebek daha geliyor' dedim. Sonra telefonu birakti ve aglamaya basladi. daha sonra her ay benim resimlerimi cekmeye basladi.

Hola: Peki ailenin gerisi biliyor mu?

Thalia: Evet ogrenecekler. Ama ben ilk soyleyen kisi olmak istiyorum

Thalia Hola Dergisi Röportajı (Türkçe Çeviri)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-