ıllılı.ıl.lı..|| Thalia Fan Club || ..ıl.lı.ıllılı Thalia ☆ Primera Fila
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ıllılı.ıl.lı..|| Thalia Fan Club || ..ıl.lı.ıllılı Thalia ☆ Primera Fila

Thalia Fanlarinin Bulusma Noktasi ~ Thalia ☆ Primera Fila

AnasayfaAnasayfa  Kayıt OlKayıt Ol  Latest imagesLatest images  GaleriGaleri  AramaArama  Giriş yapGiriş yap  

Thalia Cosmo Girl Röportajı

4 posters
YazarMesaj
YaZYaGmUrU
Admin

Admin
YaZYaGmUrU

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 09/06/08
Cinsiyet Cinsiyet : Kadın Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 359
Yaş Yaş : 39
Nerden Nerden : Kayıp Şehir
Ruh Hali Ruh Hali : Thalia Cosmo Girl Röportajı Cadi10
Tuttuğu Takım Tuttuğu Takım : Thalia Cosmo Girl Röportajı F_bahc10

Thalia Cosmo Girl Röportajı Empty
MesajKonu: Thalia Cosmo Girl Röportajı   Thalia Cosmo Girl Röportajı Icon_minitimeSalı Tem. 22, 2008 12:35 pm

Thalia Cosmo Girl Röportajı 01gtce3

Cosmo Girl Thalia Röpörtajı

CG:Şarkı söylemeye nasıl başladın?

Thalia: Şarkı söylemeyi büyük ablamdan öğrendim.O aynı zamanda hem bir oyuncu hem de bir şarkıcıydı ve bana hep örnek oldu.Ben müziği her zaman çok sevdim.Evde sürekli şarkılar söylerdim, dans ederdim ve kendi kendime koreografiler hazırlardım.

CG:Dünyada olduğu gibi Türkiye’de de çok sevilen birisin.Bunu neye bağlıyorsun?

Thalia: Dinleyicilerime ve izleyicilerime hep saygı duydum.Ve böyle olması gerektiğini düşünüyorum. Müziğimle, oyunculuğumla hep mutlu bir kadın portresi çizmek istiyorum. Bu da beni başarılı kılıyor.

CG:Thalia yeni bir albümle karşımızdasın.Albümün hakkında neler söylemek istersin?

Thalia: Bu albüm tatilde, partide, sahilde ve deniz kenarında iyi vakit geçirmek üzerine hazırlandı. Çok pozitif ve aynı zamanda hem seksi hem de romantik bir albüm.

CG:Yeni albüm için hazırlanmaya ne zaman başladın?

Thalia:Albüm çalışmaları için geçen yaz hazırlıklara başladık. Yeni ve eski şarkılara göz attık. Pop bir albüm; ama aynı zamanda içinde biraz reggae, biraz kalipso ve biraz da doğal müzik ezgileri barındıran ritmler mevcut.

CG:Albümünün ismi “Lunada”.Ne anlama geliyor?Albümüne bu ismi koymaya nasıl karar verdin?

Thalia:Lunada’nın anlamı plajda yapılan eğlenceli parti demek.Gün batımında gitar çalmak, dans etmek, ateşin etrafında toplanıp sahilde arkadaşlarla iyi vakit geçirmek anlamına geliyor.Bunların hepsine birden lunada diyoruz.Albümün ismi de buradan geliyor.

CG:Şarkıları neye göre seçtin?

Thalia:Şarkıların bazılarını ben yazdım.bazıları 70’li, 80’li ve 90’lı yılların hit yaz şarkıları, diğerleri ise yeni şarkılar.Bu albümü kızıma ithafen yaptım.

CG:Türkiye’ye hiç geldin mi?

Thalia:Yıllar önce tatil için, annem ve bazı aile büyüklerimle Türkiye’ye gelmiştim. Çok lezzetli yemekler yemiştim.Ve orada çok çılgın ve ilginç insanlarla tanışmıştım.İnsanların kültürlerinden, yaşamlarından oldukça etkilenmiştim.

CG:Türkiye’de konser vermeyi düşünüyor musun?

Thalia:Kesinlikle Türkiye’de konser vermeyi çok isterim. Türkiye’den hayranlarım var.Bana www.thalia.com’ dan ulaşıp, mail ve mektup gönderiyorlar.Yeni şarkılarımı hayranlarımla paylaşıp, birlikte şarkılar söyleyip, dans etmeyi ve konser vermeyi ben de çok istiyorum.

CG: Peki sevdiğin müzisyenler veya şarkıcılar kimler?

Thalia: Farklı müzik türlerini dinlemeyi seviyorum.Örneğin Bill Joel’i, Madonna’yı, Robbie Williams’ı dinlediğim gibi, bazı müzikalleri de beğeniyorum. Tabii ki klasik müzik dinlemekten de hoşlanıyorum.Aslında her çeşit müziği seviyorum diyebilirim.

CG: Peki Türk müziği hakkında ne düşünüyorsun?

Thalia:Kesinlikle süper… Harekete geçiren bir müzik.Oturmanıza asla izin vermiyor ve gerçekten ritmler inanılmaz.

CG:Türkiye’den hangi müzisyenleri biliyorsun?

Thalia: Ohhh… Zor bir soru! Şu an bir isim veremeyeceğim. Biz Meksika’ da sizin müziğinizi dinliyoruz ve çok seviyoruz. Meksika ile ülkeniz arasında birçok benzerlik var. Hayattan zevk almaya ve gündelik zorlukların üstesinden gelmeye çalışıyoruz. Şunu söylemeliyim ki, hem Meksika’nın hem de Türkiye’nin güzel yemekleri ve müzikleri var.

CG: Önceki yıllarda oynadığın diziyle ülkemizde oldukça geniş bir hayran kitlesi oluşturdun. Özellikle genç jenerasyon seni çok sevdi. Bundan sonra içinde yer alacağın bir TV dizisi veya sinema projesi olacak mı?

Thalia: Ben de onları çok seviyorum. Evet, ben bir oyuncuyum.Tabii ki projelerde yer almak istiyorum. Güzel bir karakter canlandırmam istenirse elbette yapmak isterim.Ama şu aralar müziğime odaklanmak istiyorum.
https://thalia.yetkin-forum.com
captanatak
Yeni Üye
Yeni Üye
captanatak

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 14/09/08
Cinsiyet Cinsiyet : Kadın Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1
Yaş Yaş : 35
Nerden Nerden : antalya

MesajKonu: Geri: Thalia Cosmo Girl Röportajı   Thalia Cosmo Girl Röportajı Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 5:06 am

saolun
Tuqba_777
Yeni Üye
Yeni Üye
Tuqba_777

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 08/09/08
Cinsiyet Cinsiyet : Kadın Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 8
Yaş Yaş : 29
Nerden Nerden : İstanBuL
Kişisel İleti Kişisel İleti : Uçurumun kenarında Biz'i iten Rüzqarında çok qüvenLi deiL ama Düşmemek için tutun bana .!!

'' Hayko'mm '
Ruh Hali Ruh Hali : Thalia Cosmo Girl Röportajı Mesgul10
Tuttuğu Takım Tuttuğu Takım : Thalia Cosmo Girl Röportajı Besikt10

MesajKonu: Geri: Thalia Cosmo Girl Röportajı   Thalia Cosmo Girl Röportajı Icon_minitimeCuma Eyl. 19, 2008 7:11 am

TeşekkürLer !! Wink
Berna.
Yeni Üye
Yeni Üye
Berna.

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 01/01/09
Cinsiyet Cinsiyet : Kadın Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 13
Yaş Yaş : 32
Nerden Nerden : İstanbul
Ruh Hali Ruh Hali : Thalia Cosmo Girl Röportajı Mutlu10

MesajKonu: Geri: Thalia Cosmo Girl Röportajı   Thalia Cosmo Girl Röportajı Icon_minitimePaz Ocak 25, 2009 11:12 am

Teşekkürler

Thalia Cosmo Girl Röportajı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Thalia Fat Joe I Want You
» Thalia