ıllılı.ıl.lı..|| Thalia Fan Club || ..ıl.lı.ıllılı Thalia ☆ Primera Fila
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ıllılı.ıl.lı..|| Thalia Fan Club || ..ıl.lı.ıllılı Thalia ☆ Primera Fila

Thalia Fanlarinin Bulusma Noktasi ~ Thalia ☆ Primera Fila

AnasayfaAnasayfa  Kayıt OlKayıt Ol  Latest imagesLatest images  GaleriGaleri  AramaArama  Giriş yapGiriş yap  

Primera Fila Albümü için SonyTr ve D&R ile gorüşmem hakkında bilgi

YazarMesaj
YaZYaGmUrU
Admin

Admin
YaZYaGmUrU

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 09/06/08
Cinsiyet Cinsiyet : Kadın Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 359
Yaş Yaş : 39
Nerden Nerden : Kayıp Şehir
Ruh Hali Ruh Hali : Primera Fila Albümü için SonyTr ve D&R ile gorüşmem hakkında bilgi Cadi10
Tuttuğu Takım Tuttuğu Takım : Primera Fila Albümü için SonyTr ve D&R ile gorüşmem hakkında bilgi F_bahc10

Primera Fila Albümü için SonyTr ve D&R ile gorüşmem hakkında bilgi Empty
MesajKonu: Primera Fila Albümü için SonyTr ve D&R ile gorüşmem hakkında bilgi   Primera Fila Albümü için SonyTr ve D&R ile gorüşmem hakkında bilgi Icon_minitimeÇarş. Ocak 20, 2010 7:42 am

Herkese merhaba!

Kaç gündür ortalarda dolaşan Primera Fila Turkiyeye gelmicek, Thalia’nın menejeri engelliyor gelmesini gibi dedikodulardan bıktığım için Hollanda’dan ben aradım gereken yerleri.

Ilk önce Muzaffer arkadaşımızın (www.t-sodi.com) bizimle paylaştığı SonyTr numarasını aradım (ki sizde arayın (!): +90 212 311 13 00)

SonyTr ile olan görüşmemde bana henüz kesin bir bilginin olmadığını, daha fazla bilgi için D&R’i aramamı söylediler. Bunun nedenini halen kavrıyabilmiş değilim sonuç olarak D&R’e yolıyacak olanda SonyTr değilmidir? Neyse vardır herhalde bir bildikleri(?).
D&R ile yaptığım görüşmemde ilk once bu numarayı aradığımdan (0212 478 07 77) çok hızlı konuşan bir kadın çıktı telefona. Dediklerinin yarısını anlamadım, tekrarlata tekrarlata aldığım başka bir numarayı aramam gerektiğini söyledi (0212 6603870) ve Allaha çok şükür numarayı aradığımda telefona gayet net konuşan biri çıktı. Thalia’nın albümü nezaman gelicek biliyormusunuz diye sorduğumda, bana Thalya’mı diye sordu. Eh hadi Thalia Thalya olsun. Evet Thalya’nın dedim. Henüz bizde belli değil dedi. Bunun üzerine sorumu az değistirip tekrar sordum: peki albümün nezaman çıkıp çıkmıyacağını bilmiyormusunuz? Cevabı hayır, internet’ten takip edin. Çıktığı an ordan görünecektir oldu. Bu cevabından sonra peki teşekkür ederim dedikten sonra kapattım telefonu.
Simdi SonyTr’nin sitesine bakıyorum. Bir ay öncede bakmıştım. Mühtemelen bu site çok az günceleniyor. Yani biz daha çok ararız ve daha çok aynı cevabları duyarız gibime geliyor. Bu konuyu Thalia’nin resmi sitesindede açacağım. Bakalım komşu ülkelerde durumlar neymiş. Şubat ayının 9’unda album Ispanya’da çıkacak bunu hepimiz biliyoruz. Belki aynı tarihte bizede gelir? Bir umut? Inşallah..

Kaynak: thaliafan.net
https://thalia.yetkin-forum.com

Primera Fila Albümü için SonyTr ve D&R ile gorüşmem hakkında bilgi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Primera Fila CD Kapak Scan!