ıllılı.ıl.lı..|| Thalia Fan Club || ..ıl.lı.ıllılı Thalia ☆ Primera Fila
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ıllılı.ıl.lı..|| Thalia Fan Club || ..ıl.lı.ıllılı Thalia ☆ Primera Fila

Thalia Fanlarinin Bulusma Noktasi ~ Thalia ☆ Primera Fila

AnasayfaAnasayfa  Kayıt OlKayıt Ol  Latest imagesLatest images  GaleriGaleri  AramaArama  Giriş yapGiriş yap  

İŞTE DÜNYAYI KURTARAN LATİN GÜZELLER

3 posters
YazarMesaj
şairorhan
Yeni Üye
Yeni Üye
şairorhan

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 28/12/09
Cinsiyet Cinsiyet : Erkek Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 2
Yaş Yaş : 41
Nerden Nerden : Bursa
Ruh Hali Ruh Hali : İŞTE DÜNYAYI KURTARAN LATİN GÜZELLER Zarars10
Tuttuğu Takım Tuttuğu Takım : İŞTE DÜNYAYI KURTARAN LATİN GÜZELLER Besikt10

İŞTE DÜNYAYI KURTARAN LATİN GÜZELLER Empty
MesajKonu: İŞTE DÜNYAYI KURTARAN LATİN GÜZELLER   İŞTE DÜNYAYI KURTARAN LATİN GÜZELLER Icon_minitimeSalı Mart 16, 2010 4:26 am

Son zamanlarda Latinler'in gücü dünyayı sardı... 15 ünlü Latin yıldızın 2000'den beri yaptığı yardımların toplamı ise 500 milyon doları buldu. İşte yardımsever güzeller...

Jennifer Lopez, Adriana Lima, Salma Hayek gibi Latin yıldızlar 7 yılda yoksullara 500 milyon dolarlık yardım yaptı.

Dünyanın en büyük gücü olan Amerikalılar'ın tahtı sallanmaya başladı. Müzikten sinemaya, ekonomiden siyasete kadar pek çok alanda Latinler adından başarıyla söz ettirmeye başladı. Ekonomik anlamda yüzyıllardır sıkıntı çeken Latin ülkelerinden çıkan bu başarı öyküleri tüm dünyada şaşkınlık yarattı. Çektikleri sıkıntılara rağmen hayatı sevmeyi, hayatla dalga geçmeyi ve her daim gülümsemeyi başaran Latinler, bu anlamda da pek çoğumuza örnek oldu. Kendi aralarında savaşmayı bir kenara bırakan Latin ülkeleri, yaşanan maddi ve manevi tüm kaosları da yine el ele vererek aşmayı bildi. Latinler'in başarı öykülerinin ilki kuşkusuz Latin Amerikalı Marksist devrimci Ernesto Che Guevara'yla karşımıza çıktı. Fidel Castro ile birlikte Küba devrimine öncülük eden Che Guevera, ortaya koyduğu mücadele ile milyonlarca insana ilham kaynağı oldu. Guevara, günümüz dünyasında ise artık bir marka haline geldi. Arjantin'de doğan Che, 20'nci yüzyılın en etkileyici figürlerinden biri oldu. Che, bir anlamda Latinler'in tüm dünyada etkin bir güç haline geleceğinin de sinyallerini verdi. Che'den sonra derin bir sessizliğe bürünen Latinler, müzik ve sinema alanında hızlı bir yükselişe geçti. Özellikle güzellikleri dillere destan olan Latin yıldızlar, Hollywood'un en dikkat çeken isimleri oldu. Penelope Cruz, Salma Hayek, Eva Longoria ve Jessica Alba güzellikleriyle adından söz ettiren en önemli yıldızların başında geldi. Latin yıldızların adından söz ettirdiği tek sanat dalı sinema değildi. Müzikte de kendilerine özgü stili yansıtan Latinler, bu konuda da liderliklerini ele geçirdi. Müziğin Latin yıldızlarına en güzel örnekler; Jennifer Lopez, Shakira, Thalia, Ricky Martin, Marc Anthony ve Enrique Iglesias'tı. Latin kadınların güzellikleri dillere destan olunca onların moda alanında da başarılı olmaları kaçınılmazdı!

EN HAYIRSEVER RICKY MARTIN!

Brezilyalı Gisele Bundchen ile Adriana Lima da "dünyanın en iyi mankeni" olarak gösterilerek Latinler'in modadaki gücü oldu! Latin yıldızlar, bu güçlerini sadece kendileri ya da Latin ülkeleri için kullanmakla kalmadı, ünlü Latin yıldızlar, birçok yardım faaliyetine katılarak Latinler'in duyarlı tavrını ortaya koydu. Sadece 15 ünlü Latin'in 2000 yılından beri yaptığı maddi yardımların tutarı 500 milyon doları buldu! Evet, yanlış okumadınız! Yani Latin yıldızlar, önlenemez yükselişleriyle hem kendilerine hem de dünyayı kurtarmaya başladı! İşte gücü eline alan ve yardım faaliyetleriyle adından söz ettirmeyi başaran Latin yıldızlar....

* Jennifer Lopez: AIDS hastalarına verdiği destekle bilinen Lopez, hayır kurumlarına 50 milyon dolarlık bağış yaptı.

* Shakira: Latin güzeller arasında en çok yardımda bulunan isim Shakira oldu. Kolombiyalı şarkıcı, 3. dünya ülkelerine verdiği destekle tüm dünyanın takdirini topladı. AIDS hastalarına yardım eden Shakira, birçok felaket bölgesine de maddi destek sağladı. Shakira'nın bugüne dek yaptığı yardımları toplamı 100 milyon doları buldu.

* Eva Longoria: "Desperate Housewives" dizisiyle tanınan Eva Longoria, hasta çocuklar için 15 milyon dolarlık yardım yaptı.

* Eva Mendes: Latin yıldız, hayır kurumlarına 5 milyon dolar bağışta bulundu.

* Salma Hayek: Seksi aktris, AIDS hastaları için 20 milyon dolarlık bağış yaptı.

* Penelope Cruz: Hasta çocuklar, AIDS'liler derken 20 milyon dolara yakın yardımda bulunan seksi aktris, son olarak Bono ile 3. dünya ülkeleri için kolları sıvadı.

* Thalia: 90'lı yıllara damgasını vuran Latin şarkıcı Thalia, bugüne dek yardım kuruluşlarına 10 milyon dolarlık yardım yaptı
[/b]

* Gisele Bundchen: Dünyanın en çok kazanan mankeni Gisele, özellikle çocuklar için yardım faaliyetlerinde bulunun vakıflara yaptığı yardımlarla biliniyor. Son olarak Amazon Ormanları'nın kurtarılması için başlatılan bir kampanyada ücretsiz olarak yer alan Brezilyalı mankenin yaptığı yardımlar 30 milyon doları aştı.

* Adriana Lima: Brezilyalı manken, bugüne dek 15 milyon dolarlık yardım yaptı.

* Jessica Alba: Güzel aktrisin yardımları, 10 milyon doları buldu. Alba, en çok hasta çocuklar için bağış yaptı.

* Enrique Iglesias: En ünlü Latin şarkıcılardan biri olan Enrique, bugüne dek 50 milyon dolarlık bağışta bulundu.

* Ricky Martin: Yakışıklı şarkıcı, en çok yardımda bulunan Latin yıldız unvanını almayı başardı. Çocuk tacirlerine karşı verdiği savaşla takdir kazanan Ricky Martin'in yardımları 150 milyon doları aştı! Bu unvanını kimseye kaptırmaya niyetli olmayan Ricky Martin, son albümünden elde edeceği gelirin büyük bir kısmını da AIDS Vakfı'na bağışlayacağını açıklayarak bir kez daha herkesin takdirini kazanmayı başardı.

* Marc Anthony: Ünlü şarkıcı, 25 milyon dolarlık yardım yaptı.

* Antonio Banderas: Ünlü aktör, aç ve hasta çocuklara yardım eden kurumlara 15 milyon dolar bağışladı.

* Oliver Martinez: Latin asıllı yakışıklı aktörün yardımları 5 milyon doları buldu.

http://barisorhanthalia.yetkin-forum.com
YaZYaGmUrU
Admin

Admin
YaZYaGmUrU

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 09/06/08
Cinsiyet Cinsiyet : Kadın Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 359
Yaş Yaş : 39
Nerden Nerden : Kayıp Şehir
Ruh Hali Ruh Hali : İŞTE DÜNYAYI KURTARAN LATİN GÜZELLER Cadi10
Tuttuğu Takım Tuttuğu Takım : İŞTE DÜNYAYI KURTARAN LATİN GÜZELLER F_bahc10

MesajKonu: Geri: İŞTE DÜNYAYI KURTARAN LATİN GÜZELLER   İŞTE DÜNYAYI KURTARAN LATİN GÜZELLER Icon_minitimeSalı Mart 16, 2010 9:46 am

Alıntı :
* Thalia: 90'lı yıllara damgasını vuran Latin şarkıcı Thalia, bugüne dek yardım kuruluşlarına 10 milyon dolarlık yardım yaptı

Teşekkür ederiz Orhan İŞTE DÜNYAYI KURTARAN LATİN GÜZELLER 12849
https://thalia.yetkin-forum.com
prenses12
Yeni Üye
Yeni Üye
prenses12

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 20/07/09
Cinsiyet Cinsiyet : Kadın Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 17
Yaş Yaş : 34
Nerden Nerden : kayseri
Ruh Hali Ruh Hali : İŞTE DÜNYAYI KURTARAN LATİN GÜZELLER Cesare10
Tuttuğu Takım Tuttuğu Takım : İŞTE DÜNYAYI KURTARAN LATİN GÜZELLER F_bahc10

MesajKonu: Geri: İŞTE DÜNYAYI KURTARAN LATİN GÜZELLER   İŞTE DÜNYAYI KURTARAN LATİN GÜZELLER Icon_minitimeCuma Nis. 09, 2010 4:43 am

sağol orhan bilgi için Very Happy

İŞTE DÜNYAYI KURTARAN LATİN GÜZELLER
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-