ıllılı.ıl.lı..|| Thalia Fan Club || ..ıl.lı.ıllılı Thalia ☆ Primera Fila
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ıllılı.ıl.lı..|| Thalia Fan Club || ..ıl.lı.ıllılı Thalia ☆ Primera Fila

Thalia Fanlarinin Bulusma Noktasi ~ Thalia ☆ Primera Fila

AnasayfaAnasayfa  Kayıt OlKayıt Ol  Latest imagesLatest images  GaleriGaleri  AramaArama  Giriş yapGiriş yap  

Merak Ettikleriniz

YazarMesaj
YaZYaGmUrU
Admin

Admin
YaZYaGmUrU

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 09/06/08
Cinsiyet Cinsiyet : Kadın Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 359
Yaş Yaş : 39
Nerden Nerden : Kayıp Şehir
Ruh Hali Ruh Hali : Merak Ettikleriniz Cadi10
Tuttuğu Takım Tuttuğu Takım : Merak Ettikleriniz F_bahc10

Merak Ettikleriniz Empty
MesajKonu: Merak Ettikleriniz   Merak Ettikleriniz Icon_minitimePerş. Haz. 26, 2008 12:24 pm

Merak Ettikleriniz Hib_thalia__447_

MERAK ETİKLERİNİZ?

1.Nelere Gülersin? Herşeye ben sabit olarak gülerim,ben benim yaptığım hatalara,başarıma gülerim gülmek insana gençlik vermektedir.
2.Başka bir dizi çekmeyi ne zaman düşünüyorsun? Şimdi düşünmüyorum tamamen müziğime odaklandım bazı projeleri okuorum şimdi değil ama yakın bir gelecekte çekmeyi düşünüyorum bekleyin!!!
3.Hayatındaki hangi önemli olayın fotoğraflanmasını isterdin? Doğum anımın,ben bir çok fotoğrafa sahip oldum ama o ana hiç sahip olamadım.
4.Hangi şarkın 2002 albümünde favorindi? Y Seguir çünkü bu şarkı insanı ileriye taşıyan farklı bi şarkıydı.
5.Hollywood filmi çekmeyi ne zaman planlıyorsun? Benim için yeterli rolü bekliyorum bir çok yapım okudum bir çoğunda çıplaklık vardı.ama hiç merak etme senin en beklediğin yada hiç beklemediğin bir anda süpriz yapacağım.
6.Senin yaşamak istediğin 3 ülke neresidir? benim listemde ilk Paris var çünkü onun kültürü onun güzelliği başka hiçbir yerde yok 2. olarak istdiğim yer Bora Bora'dır çünkü onun plajı orda bulduğum sıcaklık başka hiç bir yerde yok 3. seçeneğimde New York onun enerjisi onun eğlenceli mekanları gibisi yok kültür hazinesi bir yer.
7.Yadığın şarkılar arasında favoilerin hangisi? 4 tane var Flor de Juventud,Sangre,Arrasando ve Cerca De Ti
8.Kaç tane çocuğun olmasını istersin? zamanı gelince 3 tane.
9.Erkekler için bir moda düşünüyormusun? Elbette gelecek yıl bu projeyi hayata geçirmeyi planlıyorum.
10.Hayranların tarafından yapılan Web siteleri geziyormusun? Kesinlikle ben zaten hayranlarımın yaratıcılığı ve hırsıyla büyüyorum onların yayınladığı yzdığı herşeyi okumaktayım .Onlara Thalia ailesini genişlettikleri için teşekkürler.
11.Sesini nasıl korursun? Ben hergün sabah ses tellerimi nemlendirip gargara yaparım ve litrelerce su içerim.
12.Şarkı yazarken müziği nasıl oluşturursun? Aslında Müzik ilk olarak gelir ama ben müzikle sözü birlikte yaratırım.
13.Hayatta 3 şey dileme hakkın olsaydı bunlar ne olurdu? Bütün savaşlara bir son,ihtiyaçlı aileler için evler ve herkesin işleyebileceği bir iş dilerdim.
14.Neler toplarsın? bir sürü ayı koleksiyonum var 500 taneden fazla Barbie ve kitap okumayı sevdiğim için kitablarım var.
15.Yoga'dan başka hangi sporları seversin? Dağ tırmanmayı,kayak kaymayı,bisiklet sürmeyi,yürümeyi ve koşmayı severim ne zaman vakit bulsam bunları yapmak için kendimi özgür bırakırım.
16.Favori filim türün hangisi Terror,Action,Drama veya Romance? Dram Ve Romanceyi seviyorum ben zaten Dram kraliçesiyim.
17.Yeni Köpeğinin adı ne? onun adı Balack Jack,o benim 8. köpeğim .
18.En beğendiğin dizin hangisi? Mariamar auu Coste Soy!!!bu dizideki karakter benim karakterimle yakındı Maria la Del Barrio'yu da küstahlığından ve gerçekçiliğinden dolayı beğenirim.
19.Sabah,Öğlen Veya gece hangisini sevrsin? Gece
20.Güneşli günerimi yoksa yağmurlu günlerimi seversin? Yağmurlu çünkü melanconic bir romantiklik var ama güneşli günlerde de çok eğlenir arkadaşlarımla pikniğe giderim.

https://thalia.yetkin-forum.com

Merak Ettikleriniz
1 sayfadaki 1 sayfası