ıllılı.ıl.lı..|| Thalia Fan Club || ..ıl.lı.ıllılı Thalia ☆ Primera Fila
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ıllılı.ıl.lı..|| Thalia Fan Club || ..ıl.lı.ıllılı Thalia ☆ Primera Fila

Thalia Fanlarinin Bulusma Noktasi ~ Thalia ☆ Primera Fila

AnasayfaAnasayfa  Kayıt OlKayıt Ol  Latest imagesLatest images  GaleriGaleri  AramaArama  Giriş yapGiriş yap  

İŞİM BENİM HERŞEYİM!

3 posters
YazarMesaj
YaZYaGmUrU
Admin

Admin
YaZYaGmUrU

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 09/06/08
Cinsiyet Cinsiyet : Kadın Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 359
Yaş Yaş : 39
Nerden Nerden : Kayıp Şehir
Ruh Hali Ruh Hali : İŞİM BENİM HERŞEYİM! Cadi10
Tuttuğu Takım Tuttuğu Takım : İŞİM BENİM HERŞEYİM! F_bahc10

İŞİM BENİM HERŞEYİM! Empty
MesajKonu: İŞİM BENİM HERŞEYİM!   İŞİM BENİM HERŞEYİM! Icon_minitimeCuma Tem. 18, 2008 5:18 pm

İŞİM BENİM HERŞEYİM!

İŞİM BENİM HERŞEYİM! 5000000003492346

Thalia, kuşkusuz bütün zamanların en başarılı Meksikalı şarkıcısı. Seksi şarkıcı aynı zamanda oyunculukta da iddialı. Türkiye'de de oldukça büyük bir hayran kitlesine sahip "soap opera"ların da yıldızı. Yakında atv ekranlarına yine iddialı bir yapımla gelecek olan Thalia bir de hit şarkılarının yer aldığı toplama albümü "Thalia con Banda-Grandes Exitos"u piyasaya sürüyor. İşte Thalia'yla telefonla yaptığımız görüşmeden bir alıntı...

-Hem aktrist hem de şarkıcısınız. Kendinizi aktrist mi şarkıcı olarak mı görüyorsunuz. Hangisi sizin için daha önemli?

Hem oynuyorum hem söylüyorum. Bunların arasında bir seçim yapamam. Aslında performans seviyorum. Sahnede ya da kamera önünde. Bence şarkı söylediğinizde de oynuyorsunuz. Başka bir karaktere giriyor onun duygularını hissediyorsunuz. Benim için ikisi de önemli.

-Çocukken bir gün bir yıldız olacağınızı hayal eder miydiniz, o zamanlar ne olmak isterdiniz?

Çocukken "Bir gün mutlaka ünlü olacağım" derdim. Bir gün büyüyecektim ve etrafımda bir sürü hayranım olacaktı. Sanki bir yıldızmışım gibi imza dağıtırdım! Ve en sonunda başardım!

-Celebrity olmanın bir dezavantajı var mı?

Aslında hem avantajlı hem de dezavantajlı yanları var. En kötü tarafı bir yerlere gidiyorsunuz ve ailenizi, sevdiklerinizi, arkadaşlarınızı arkanızda bırakıyorsunuz. Onları göremiyorsunuz. Hele promosyon çalışmalarında uzak ülkeler uçtuğumda gerçekten çok özlüyorum insanları. Ama diğer yandan ünlü olmanın da avantajlarını görüyorum. Dünyanın her köşesinde hayranlarım var, çok geziyorum bir sürü yer görüyorum, değişik kültürleri tanıyorum. Bu inanılmaz bir şans.
-Türkiye'de de TV dizileriniz çok seviliyor. Sizce iki kültür arasında bir benzerlik var mı, neden Türk insanları sizi bu kadar yakın buluyor size kendini?

Türk kültürü hakkında fazla bir şey bilmiyorum ama tıpkı Latin Amerika'daki insanların dost, acılı yemeklerin bol olduğunu biliyorum! Dizilerimin oralarda bile bu kadar çok seviliyor olması bana da ilginç geldi. Benim dizilerim genellikle aşk, hayaller ve daha iyi bir insan olmak üzerine...Kültürleri ne olursa olsun, nerde yaşarlarsa yaşasınlar demek ki dünyadaki bütün insanların böyle hayalleri var.

-Başarılı bir sanatçısınız. Sizce bu başarınızın sırrı ne?

Ne yaparsam yapayım bunu kalpten yapıyorum. İnsanlara dürüst davranıyorum ve onlar da bunu hissediyor. İşimi ciddiye alıyorum.

-Kendinizi eleştirir misiniz, sanatçı imajının ardındaki Thalia nasıl biri?

Kariyerimin ve sorumluluklarımın bilincindeyim. Bazen çok fazla mükemmeliyetçi oluyorum ve kendimi çok fazla eleştiriyorum. Ama ben de insanım öyle değil mi?

-Bu yıl içinde bir albüm yapacak mısınız? Diğer Latin sanatçılar Ricky Martin, John Secada, Jennifer Lopez İngilizce bir pop albüm yaptılar. Sizin de böyle bir planınız var mı?

Bütün hitlerim'den oluşan bir albümü henüz tamamladım. Meksika müziği Banda'nın izleri var içinde. Enerji dolu, ritmli parçalar. Bu benim Meksikalı köklerime adanmış bir yapıt. Yeni stüdyo albümüm ise seneye çıkacak. Şu anda üzerinde çalışıyorum. İçinde İngilizce ve İspanyolca parçalar olacak. Şu an albüm için söz yazıyorum, eminim seveceksiniz...
https://thalia.yetkin-forum.com
Yazgoren
Yeni Üye
Yeni Üye
Yazgoren

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 02/10/08
Cinsiyet Cinsiyet : Kadın Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1
Yaş Yaş : 30
Nerden Nerden : tr

MesajKonu: Geri: İŞİM BENİM HERŞEYİM!   İŞİM BENİM HERŞEYİM! Icon_minitimePerş. Ekim 02, 2008 8:55 am

Bitiyorum bu kadına küçüklüğümden beri çok güzel biri dizileri veya müzikleri olsun tek kelime ile SÜPER!! Seviyorum seni Thalia AŞKIIIMSIN DAİMA...
seduccion
Yeni Üye
Yeni Üye
seduccion

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 19/08/08
Cinsiyet Cinsiyet : Erkek Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 7
Yaş Yaş : 35
Nerden Nerden : Blk
Ruh Hali Ruh Hali : İŞİM BENİM HERŞEYİM! Stresl10
Tuttuğu Takım Tuttuğu Takım : İŞİM BENİM HERŞEYİM! F_bahc10

MesajKonu: Geri: İŞİM BENİM HERŞEYİM!   İŞİM BENİM HERŞEYİM! Icon_minitimeCuma Ekim 03, 2008 9:30 am

Thalia işine aşık,bizde ona aşığız Smile

İŞİM BENİM HERŞEYİM!
1 sayfadaki 1 sayfası